MERKEZ // Aydınlı Mah. Deri Sanayi Yolu Sokak No: 11 Tuzla / İSTANBUL Whatsapp Hattı: 0532 624 14 74

S.S. 192 NOLU DER. SAN. MOT. TAŞ. KOOPERATİFİ

İnsanlığa hizmet etmeyi ibadet bilerek şiar edinen 250 kamyoncu esnafının ekonomik alanda güç birliği yaparak kurdukları S.S. 192 Nolu İstanbul Organize Deri Sanayi Tuzla Liman Bölgesi ve Civarı Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, ( S.S. 192 Nolu Der. San. Mot. Taş. Koop.) zikredilen bölgede 1994 yılından beri sektördeki faaliyetlerini sürdürmektedir.

Deneyimli Yönetimi, başarılı personel ve sağduyuya sahip esnaf arkadaşlarımızla koordineli çalışarak kooperatifimizi 1163 sayılı yasa kapsamında kurumsal bir yapıya kavuşturduk.

Arsa alımı yaparak; hizmet binası, camii, konferans salonu, restorant, berber v.s. hizmetler alınan bir sosyal tesis oluşturduk.

Nakliye sektöründe kalıcı olmak, daha kaliteli ve çeşitlendirilmiş hizmet sunmak için; taşıdığımız emtiayı sigorta kapsamına aldık. Bankalar ve finans kurumlarıyla görüşerek esnafımıza yüksek model araç aldırarak filomuzu güçlendirdik.

Beşeri ilişkilerimizle daha fazla dost ve müşteri kazanarak sektördeki pazar payımızı artırdık.

Genel Kurullarda zaman zaman 1163 sayılı yasanın ana sözleşmelerde gerekli madde değişiklikleri yapılarak kooperatifimizin manevra kabiliyetini genişlettik.

Gerek 1163 sayılı yasa ve gerekse 4925 sayılı Karayolu Taşıma Kanunu ve Yönetmeliğinin uyum sağlanması açısından vecibelerimizi yerine getirerek kooperatifimize L1 YETKİ BELGESİ, 100 ton özmal varlığı kapasite, mevcut arsalarımız ve ortaklarımıza ait 250 adet muhtelif araçlara TAŞIT KARTINI aldık. Şehir içi ve şehirlerarası hizmetlerde, millileşmemiş malları taşımada 1.400.000.00 TL (birmilyondörtyüzbin) kati ve süresiz GLOBAL TEMİNATIMIZ mevcuttur.